František Max - Husova ulice

Olej na kartonu, 43x31 cm. Signováno vlevo dole F. Max. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

72680. Husova ulice
Dražba ukončena:06.02.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč