František Max - Kopcovitá krajina

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

29228. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:28.02.2019 21:45:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč