František Max - Krajina

Olej na kartonu, 15x22 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

16917. Krajina
Dražba ukončena:01.03.2018 20:42:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč