František Max - Krajina s potokem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16x20 cm. Signováno vlevo dole F. Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

104691. Krajina s potokem
Dražba ukončena:22.10.2023 20:35:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč