František Max - Krajina se stromem

Olej na kartonu, 14x17 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

34213. Krajina se stromem
Dražba ukončena:27.06.2019 23:13:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč