František Max - Kubistické zátiší

Olej na plátně, fixovaném na kartonu, 51x67 cm. Signováno vprao dole F. Max. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

22717. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:27.09.2018 20:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč