František Max - Kubistické zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 51x67 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

49184. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:30.09.2020 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč