František Max - Kytice v modrém

Olej na kartonu, 44x34 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Karton lehce zvlněn.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

21246. Kytice v modrém
Dražba ukončena:27.06.2018 20:56:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč