František Max - Letenská

Olej na kartonu. 32x43 cm. Signováno vpravo dole Max. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, pasparta mírně poškozená.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

302339. Letenská
Dražba ukončena:25.11.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč