František Max - Malá Strana se sv. Mikulášem

Olej na kartonu. 34x46 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

38787. Malá Strana se sv. Mikulášem
Dražba ukončena:11.12.2019 23:04:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč