František Max - Most císaře Františka Josefa I.

Olej na kartonu, 71x97 cm. Signováno vpravo dole Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

305134. Most císaře Františka Josefa I.
Dražba ukončena:09.06.2020 20:24:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč