František Max - Mostecká věž

Olej na kartonu, 45x33 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rámováno.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

48756. Mostecká věž
Dražba ukončena:27.08.2020 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč