František Max - Mostecká věž

Olej na kartonu, 45x34 cm, signováno vpravo dole Max 55, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

8070. Mostecká věž
Dražba ukončena:22.02.2017 19:15:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč