František Max - Na Kampě

Olej na kartonu, 44x32 cm, signováno vpravo dole Max, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

11882. Na Kampě
Dražba ukončena:29.06.2017 18:33:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč