František Max - Panorama Prahy

Olej na kartonu, 22x62 cm. Signováno vlevo dole Max. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

32623. Panorama Prahy
Dražba ukončena:30.05.2019 19:54:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč