František Max - Panorama Prahy I

Olej na papíře, 21x60 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

22305. Panorama Prahy I
Dražba ukončena:26.09.2018 18:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč