František Max - Parníky na Vltavě

Olej na plátně, 38x50 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

10112. Parníky na Vltavě
Dražba ukončena:27.04.2017 19:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč