František Max - Periferie

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Max Fr. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

31367. Periferie
Dražba ukončena:25.04.2019 22:33:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč