František Max - Pod Karlovým mostem

Olej na kartonu, 34x46 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

58552. Pod Karlovým mostem
Dražba ukončena:28.04.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč