František Max - Pohled na Malou Stranu

Olej na kartonu, 31x43 cm. Signováno vlevo dole F. Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

302016. Pohled na Malou Stranu
Dražba ukončena:08.11.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč