František Max - Prachovské skály

Olej na kartonu, 30x24 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

104733. Prachovské skály
Dražba ukončena:22.10.2023 20:58:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč