František Max - Pražské panorama

Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vlevo dole Max. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

29514. Pražské panorama
Dražba ukončena:27.03.2019 19:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč