František Max - Pražské zákoutí

Olej na kartonu, 44x32 cm. Signováno vlevo dole F. Max. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

94909. Pražské zákoutí
Dražba ukončena:01.06.2023 22:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč