František Max - Pražský motiv

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x51 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

111470. Pražský motiv
Dražba ukončena:28.02.2024 22:32:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč