František Max - Pražský motiv

Olej na kartonu, 44x33 cm, signováno vpravo dole F. Max, rámováno, zaskleno.

Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

10323. Pražský motiv
Dražba ukončena:26.04.2017 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč