František Max - Před sklizní

Olej na plátně. 38x38 cm. Signováno vpravo dole F.Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

38678. Před sklizní
Dražba ukončena:11.12.2019 21:14:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč