František Max - Široširá krajina

Olej na plátně fixováném na kartonu, 23x31 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

77111. Široširá krajina
Dražba ukončena:08.05.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč