František Max - Sv. Mikuláš v Praze

Olej na kartonu, 33x45 cm, signováno vpravo dole F. Max, volný list.

Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

8273. Sv. Mikuláš v Praze
Dražba ukončena:23.02.2017 19:39:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč