František Max - Sv. Mikuláš z Malé Strany

Olej na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

23522. Sv. Mikuláš z Malé Strany
Dražba ukončena:31.10.2018 18:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč