František Max - U domku

Olej na kartonu, 32x46 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

100181. U domku
Dražba ukončena:06.08.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč