František Max - U Karlova mostu

Olej na kartonu, 45x34 cm. Signováno vlevo dole Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

29726. U Karlova mostu
Dražba ukončena:28.03.2019 18:28:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč