František Max - V zástavbě

Olej na plátně, 27x37 cm. Signováno vpravo dole F.Max. Rámováno.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

154131. V zástavbě
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč