František Max - Ve staré Praze

Olej na kartonu, 44x33 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

8274. Ve staré Praze
Dražba ukončena:23.02.2017 19:41:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč