František Max - Vesnice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

25407. Vesnice
Dražba ukončena:29.11.2018 22:27:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč