František Max

25407. Vesnice

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

dražba ukončena: 29.11.2018 22:27:25

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč