František Max - Vesnice s kostelem

Olej na kartonu, 31x45 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

20626. Vesnice s kostelem
Dražba ukončena:31.05.2018 21:52:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč