František Max - Vesnice u Prachovských skal

Olej na kartonu, 38x50 cm. Signováno vpravo dole Fr. Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

303902. Vesnice u Prachovských skal
Dražba ukončena:05.03.2020 20:06:11
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 100 Kč