František Max - Vlašská ulice na Malé Straně

Olej na kartonu, 30x45 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Signatura hůře čitelná.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

14560. Vlašská ulice na Malé Straně
Dražba ukončena:29.11.2017 19:48:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč