František Max - Z Malé Strany

Olej na kartonu, 32x44 cm. Signováno vpravo dole Max. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

31352. Z Malé Strany
Dražba ukončena:25.04.2019 22:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč