František Max - Za chalupou

Olej na kartonu, 32x44 cm, signováno vpravo dole Max, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

15778. Za chalupou
Dražba ukončena:25.01.2018 21:43:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 700 Kč