František Max - Zátiší s číší a ovocem

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole F. Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

79123. Zátiší s číší a ovocem
Dražba ukončena:30.06.2022 21:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč