František Max - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 13x23 cm, signováno vpravo dole Max, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

17209. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.03.2018 19:42:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč