František Max - Zlatá ulička

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x38 cm. Signováno vlevo dole F. Max. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

49347. Zlatá ulička
Dražba ukončena:01.10.2020 20:17:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč