František Michl - Baldov

Olej na plátně, 50x81 cm, signováno vpravo dole F. Michl, rám.

1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Rám místy poškozen. Plátno mírně zprohýbané.

2267. Baldov
Dražba ukončena:27.05.2015 20:27:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč