František Michl - Borovice

Olej na plátně, 65 x 65 cm, rám, signováno vpravo dole, datováno (19)42.

Pozn.: rám místy poškozen

427. Borovice
Dražba ukončena:19.06.2013 20:46:08
Vyvolávací cena:1 900 Kč
vydraženo za:3 100 Kč