František Michl - Husopaska u potoka

Olej na plátně, 65 x 65 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1943.
Pozn.: plátno odborně vyčištěno a napnuto na novém napínacím rámu.

1901 Domažlice, 1977 Domažlice
Studoval krajinomalbu u profesora Nejedlého na AVU )1925-1928). Malíř a grafik, maloval především Šumavu, Chodsko a okolí Domažlic. Autor loga firmy Škoda (1921).

835. Husopaska u potoka
Dražba ukončena:29.01.2014 19:32:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč