František Michl - Krajina s telegrafními sloupy

Olej na plátně, 50x80 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1315. Krajina s telegrafními sloupy
Dražba ukončena:24.09.2014 19:47:43
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč