František Michl - Oprechtice

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vpravo dole Michl, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

7003. Oprechtice
Dražba ukončena:25.01.2017 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč