František Michl - Osamělá borovice

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vpravo dole F. Michl, rám.

1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4306. Osamělá borovice
Dražba ukončena:31.03.2016 18:18:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč