František Michl - Sázava

Olej na plátně, 27x41 cm, signováno vpravo dole F. Michl 39, rám.

1901, Domažlice - 1977, Domažlice

3515. Sázava
Dražba ukončena:27.01.2016 19:17:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč