František Michl - Skalnaté mořské pobřeží

Olej na plátně, 30x81 cm, signováno vpravo dole, bez rámu.

1901, Domažlice - 1977, Domažlice

1681. Skalnaté mořské pobřeží
Dražba ukončena:26.11.2014 22:10:21
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč